Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ludność i gospodarstwa domowe w województwie lubelskim. Stan i struktura społeczno-ekonomiczna. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 01.08.2014

Opracowanie „Ludność i gospodarstwa domowe w województwie lubelskim. Stan i struktura społeczno-ekonomiczna” jest kolejną pozycją wydawniczą prezentującą wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Publikacja ta, zawiera charakterystykę ludności oraz gospodarstw domowych według źródeł utrzymania w powiązaniu z cechami demograficznymi i społeczno-ekonomicznymi. Uwzględnia również informacje o liczbie i strukturze osób niepełnosprawnych oraz gospodarstw z osobami niepełnosprawnymi. Pod względem struktury opracowanie nasze składa się z uwag ogólnych, które przedstawiają podstawę prawną, zakres tematyczny, formę oraz sposoby zbierania danych w ramach narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań, uwag metodycznych zawierających definicje pojęć i stosowane klasyfikacje oraz z części analitycznej i tabelarycznej. Ponadto publikacja została wzbogacona kartogramami i wykresami.

Do góry