Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Budownictwo w województwie lubelskim w 2016 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.11.2017
Częstotliwość wydania: Co 2 lata

Odpowiadając na szerokie zapotrzebowanie na informacje statystyczne dotyczące budownictwa, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyniki badań z tego obszaru zestawione i opracowane w publikacji „Budownictwo w województwie lubelskim w 2016 roku”. Budownictwo jako ważna dziedzina gospodarki narodowej, pełniąca również istotne funkcje społeczne jest przedmiotem zainteresowania różnych środowisk, dlatego autorzy starali się zaprezentować możliwie szeroki zestaw informacji statystycznych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, budownictwa budynków niemieszkalnych, a także produkcji budowlano-montażowej.

Opracowanie stanowi kolejną edycję cyklicznej publikacji, która została zrealizowana w Ośrodku Statystyki Budownictwa działającym w Urzędzie Statystycznym w Lublinie, specjalizującym się w zakresie statystyki budownictwa. Zawiera szeroki zestaw danych statystycznych dotyczących opisywanego zagadnienia opatrzonych komentarzem analitycznym zwracającym uwagę czytelników na najistotniejsze aspekty i główne tendencje zachodzące w badanym obszarze.

Przekroje: województwo, powiaty, gminy
Do góry