Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Województwo Lubelskie w liczbach 2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 21.10.2016

Folder „WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE W LICZBACH 2016" zawiera zestaw danych statystycznych charakteryzujących sytuację społeczno-gospodarczą województwa lubelskiego. Informacje dotyczą lat 2000, 2010, 2014 oraz 2015. Warunki i poziom życia mieszkańców oraz sytuację gospodarczą regionu przedstawiono w formie tabelaryczno-graficznej. W celu uzyskania pełniejszej informacji o województwie lubelskim, wybrane zagadnienia zaprezentowano na poziomie podregionów i powiatów oraz na tle kraju.
Mam nadzieję, że folder ten przyczyni się do popularyzacji wiedzy statystycznej o naszym województwie i zachęci do skorzystania z bardziej szczegółowej, a tym samym bogatszej oferty wydawniczej i informacyjnej statystyki publicznej dostępnej na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Lublinie (lublin.stat.gov.pl), czy też na stronie Głównego Urzędu Statystycznego (stat.gov.pl).

Do góry