Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wystawa prac plastycznych w Urzędzie Statystycznym w Lublinie

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.06.2018

Od dnia 06 czerwca do 27 czerwca 2018 r. na korytarzu Urzędu Statystycznego w Lublinie udostępnione będą na wystawie pt. „Radość życia” prace plastyczne przygotowane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lublinie.

Inspiracją do wykonywania prac są indywidualne zainteresowania i przeżycia ich autorów. Wbrew pozorom, twórczość osób niepełnosprawnych, odzwierciedla radość ich życia, czego wyrazem jest szeroka radość ich życia, czego wyrazem jest szeroka gama kolorów i różnorodność form.

Polskie Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lublinie od 1965 r. zajmuje się rewalidacją osób z upośledzeniem umysłowymi niepełnosprawnościami sprzężonymi. Misją stowarzyszenia jest: – dbanie o ludzką godność, miejsce w rodzinie i wśród innych ludzi oraz szczęście osób z upośledzeniem umysłowym, – wspieranie rodzin, aby były one w stanie sprostać sytuacjom, które pociąga za sobą fakt urodzenia dziecka z upośledzeniem umysłowym oraz wspólne życie i przekształcenie własnego bólu w gotowość niesienia pomocy innym.

         

Do góry