Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs „Spisowe rebusy językowe” na profilu Urzędu Statystycznego w Lublinie na Facebooku

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
18.11.2020

Konkurs „Spisowe rebusy językowe” na profilu Urzędu Statystycznego w Lublinie na Facebooku

Urząd Statystyczny w Lublinie zaprasza wszystkich użytkowników Facebooka do udziału w konkursie „Spisowe rebusy językowe”.

Cele Konkursu:

  • poszerzenie wiedzy na temat statystyki publicznej i Powszechnego Spisu Rolnego 2020 wśród użytkowników portalu Facebook;
  • poszerzenie kompetencji językowych z zakresu słownictwa z języka angielskiego, związanego z zagadnieniami objętymi Powszechnym Spisem Rolnym, który trwa od 1 września do 30 listopada 2020 r. i dotyczy ponad 1,5 miliona gospodarstw rolnych w całej Polsce;
  • rozwijanie zdolności logicznego myślenia.

Konkurs będzie składał się z serii pojedynczych zadań – rebusów – publikowanych na profilu Urzędu Statystycznego w Lublinie na Facebooku pod adresem:

https://www.facebook.com/UrzadStatystycznyLublin

Po opublikowaniu każdego z zadań osoba chcąca wziąć udział w konkursie musi polubić nasz profil oraz przesłać nam odpowiedź w wiadomości e-mail na adres:

W tytule wiadomości należy wpisać „Rebus nr …” (podając numer rebusu). Pięć pierwszych osób, które prześlą prawidłowe rozwiązanie danego rebusu otrzyma zestaw gadżetów spisowych.


Pierwsze zadanie spisowe zostanie opublikowane we środę 18 listopada. Konkurs trwa do końca bieżącego miesiąca.

zapraszamy do udziału!

Regulamin Konkursu

Do góry