Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs dla mieszkańców gminy Skierbieszów "Spisz się online i wygraj upominek"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
16.04.2020

 

Konkurs dla  Mieszkańców gminy Skierbieszów!

II spis próbny w gminie Skierbieszów

01-30.04.2020 r.

 

Spisz się online i wygraj upominek!

 

100 gospodarstw, które się spiszą online przez internet otrzyma od Urzędu Statystycznego w Lublinie upominek niespodziankę!* – losowo wybrana nagroda, taka jak: parasol, smycz, długopis, koc piknikowy, ładowarka indukcyjna, zestaw piśmienniczy, notes, kubek termiczny, torba, powerbank, pendrive z logo spisu.

Jak można wygrać upominek?

  1. wejdź na stronę II spisu próbnego: http://spis.gov.pl, otwórz aplikację spisową i spisz się online,
  2. zapisz ostatnią stronę formularza spisowego lub zrób zdjęcie ostatniej strony,
  3. prześlij zapisaną ostatnią stronę formularza spisowego (zapisany screen lub zdjęcie) wraz z  danymi do wysyłki nagrody**, na które należy przesłać upominek na adres: ,
  4. 100 gospodarstw, które zakończy samospis całego gospodarstwa domowego otrzyma pocztą nagrodę - upominek niespodziankę.

*

Wysyłka upominków nastąpi po zakończeniu spisu próbnego (w maju 2020 r.).

**

Przesyłając dane kontaktowe wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Urząd Statystyczny w Lublinie w ramach akcji promującej spis próbny dla mieszkańców gminy Skierbieszów „Spisz się online i wygraj upominek!" Informację na temat przetwarzania przez US Lublin Państwa danych uzyskacie Państwo tutaj..Do góry