Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym (formularz AK-R)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
12.01.2021

W dniach od 15 do 29 stycznia 2021 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa:


Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym (formularz AK-R)

 

Celem badania jest pozyskanie informacji o tym, jak rolnicy oceniają aktualną i przyszłą sytuację swoich gospodarstw rolnych.


Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:


  • samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 15-18 stycznia 2021 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 19-29 stycznia 2021 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:


  • samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 
    15-25 stycznia 2021 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 26-29 stycznia 2021 r.


W przypadku wątpliwości, osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej uczestniczące w badaniu AK-R proszone są o kontakt z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze. Lista osób do kontaktu znajduje się na stronie http://zielonagora.stat.gov.pl/specjalizacja-urzedu/.


Więcej informacji na temat badań ankietowych znajduje się na stronie: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2021/index.htm.


Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfą operatora), czynny w dniach 13-14 stycznia w godzinach 8-15 oraz w dniach 15-29 stycznia
w godzinach 8-18.

Do góry